Listwa przysufitowa C217 – Orac Decor

Listwa przysufitowa C217 wyprodukowana przez Orac Decor może spokojnie zostać nazwana gzymsem ze względu na swoje spore rozmiary. Zastosowanie znajdzie przede wszystkim w wysokich i przestronnych pomieszczeniach. Wykorzystanie tego elementu w procesie wykończenia przestrzeni nada wnętrzu klasyczny oraz elegancki charakter. Dzięki minimalistycznemu wykończeniu listwa ta będzie niezwykle estetycznym dodatkiem do każdego pomieszczenia, którego projekt został dokładnie przemyślany. To szczegół, który nada całej aranżacji wyrazistego charakteru.

Listwa przysufitowa Orac Decor - C217

Listwa przysufitowa C217

Do produkcji listwy przysufitowej C217 wykorzystano wysokiej jakości polimer. Pozwala to na pomalowanie gzymsu na wybrany kolor, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Charakterystyczną cechą wyrobu jest jego odporność na wilgoć. Dzięki temu listwa nie odkształca się, a jej kolor i kształt pozostają niezmienione nawet po kontakcie z wodą. Jest to także gwarancją większej żywotności produktu. Wykorzystanie tego gzymsu do wykończenia wnętrza pozwoli ukryć wszelkie niedoskonałości ścian i ewentualne nierówności.

Orac decor C217 – specyfikacja

Wykorzystany w procesie produkcyjnym polimer nazywany jest Purotouch. Materiał ten jest średniej twardości. W związku z tym listwa przysufitowa C217 od renomowanego producenta Orac Decor zachwyca swoją lekkością. Niewielka waga elementu zdecydowanie ułatwia montaż, który sam w sobie należy do dosyć prostych. Jednak każdy, kto nie ma doświadczenia w takich działaniach, może rozważyć zatrudnienie specjalistów, którzy profesjonalnie zajmą się montażem gzymsu.

C217 – cena

Listwa przysufitowa C217 jest modelem, który z dbałością o szczegóły został wyprodukowany przez cenionego, renomowanego producenta – Orac Decor. Decydując się na zakup tego produktu w sklepie efekciarnia.pl, można liczyć na niezwykle atrakcyjną cenę, a także fachową poradę zatrudnionych przez firmę specjalistów. Koszt tego elementu dekoracyjnego jest adekwatny do jego jakości. Każdy z towarów wysyłany jest w oryginalnym kartonie, który zapewnia bezpieczeństwo w trakcie transportu.

Sprawdź nasze listwy od Orac Decor!

Orac decor listwy

Opinie klientów

Mam wysokie mieszkanie w kamienicy. W tym roku postanowiliśmy z mężem zrobić remont. Wymarzyło mi się eleganckie, klasyczne pomieszczenie i dzięki wykorzystaniu tej listwy udało się to śpiewająco. Polecam serdecznie każdej osobie, której zależy na dobrej jakości produkcie.


Maria

Niezła cena, prosty montaż. Niby jest z tworzywa sztucznego, ale wygląda jakby wykuto ten gzyms w kamieniu. Na plus możliwość pomalowania listwy na kolor ściany. Pomaga to w utrzymaniu spójności w wystroju pomieszczenia. Wysyłka szybka i dobra obsługa.


Marian

Listwy kupowałem do mieszkania, którego wykończeniem się zajmuje. Na plus szybka dostawa, dobrze zapakowany towar, więc obyło się bez przykrych niespodzianek po otwarciu przesyłki. Dobra jakość, cena ok. Polecam, ale głównie do przemyślanych pomieszczeń.


Dariusz

Marzyło mi się zawsze mieszkanie w starej, wiekowej kamienicy, która właśnie przy sufitach miałaby pięknie rzeźbiony gzyms. Nie udało mi się to jeszcze, ale ta listwa świetnie imituje to o czym napisałem. Polecam do klasycznych, minimalistycznych wnętrz.


Grzegorz