Listwa przysufitowa C355 – Orac Decor

Listwa przysufitowa Orac Decor C355 została zaprojektowana przez Jacques'a Vergrachta – słynnego designera. Doskonale nadaje się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. W przeciwieństwie do tradycyjnego cokołu jest montowana wyłącznie na części sufitowej, dzięki czemu nie zakrywa ściany. Listwa przysufitowa C355 Orac Decor to ekskluzywny element wnętrzarski, który doda Twojej przestrzeni wyjątkowego charakteru i niepowtarzalnego klimatu. Aby uzyskać jeszcze bardziej spektakularny efekt, warto połączyć ten gzyms z innymi dekoracjami z kolekcji Luxxus od firmy Orac Decor.

Listwa przysufitowa Orac Decor - C355

Listwa przysufitowa C355

Listwa przysufitowa Orac Decor C355 została wykonana z Purotouch, czyli wysokiej jakości modelowanego polimeru bazującego na gęstym poliuretanie. Powierzchnia listwy jest zagruntowana i gotowa do montażu lub malowania. Można pokryć ją farbą w dowolnym kolorze. Należy jednak unikać produktów zawierających rozpuszczalniki. Listwa przysufitowa Orac Decor C355 ma właściwości wilgocioodporne, dzięki czemu może być stosowana we wnętrzach szczególnie narażonych na działanie wilgoci, czyli w łazienkach, kuchniach i piwnicach.

Orac decor C355 – specyfikacja

Listwa przysufitowa C355 Orac Decor to produkt wysokiej jakości wykonany z trwałego i wytrzymałego materiału Purotouch. Pochodzi ona z kolekcji Luxxus. Jej długość wynosi 2000 mm, natomiast wysokość to 35 mm. Grubość listwy przysufitowej C355 Orac Decor to 111 mm. Gzyms ten charakteryzuje się sztywną budową i jest gotowy do montażu. Posiada gładką, matową powierzchnię, na którą bez obaw można nałożyć dowolną farbę niezawierającą rozpuszczalników. Ponadto należy zaznaczyć, że listwa przysufitowa Orac Decor C355 doskonale znosi wilgoć – nie odkształca się i nie zmienia swojej barwy podczas kontaktu z wodą.

C355 – cena

Listwę przysufitową C355 Orac Decor możesz zamówić w sklepie Efekciarnia w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Jeśli chcesz poznać dokładne koszty zakupu, wejdź na stronę: efekciarnia.pl/listwy-przysufitowe/502-c355-orac-decor-listwa-przysufitowa-5414433050054.html. Pod nazwą produktu, oceną i podstawowymi wymiarami została umieszczona cena oraz aktualna promocja (jeśli taka obowiązuje). Poniżej znajdziesz również informacje o kosztach dostawy. Jeśli znalazłeś listwę przysufitową C355 Orac Decor na innej stronie w niższej cenie, skontaktuj się z obsługą sklepu Efekciarnia. Możesz być pewien, że otrzymasz jeszcze lepszą ofertę!

Sprawdź nasze listwy od Orac Decor!
Orac decor listwy

Opinie klientów

Niedawno zamontowałem listwę przysufitową C355 w łazience. Początkowo obawiałem się, czy rzeczywiście tak dobrze zniesie kontakt z wilgocią, ale na szczęście dotychczas nie zauważyłem na niej żadnych odbarwień ani odkształceń. Jestem zadowolony. Polecam.


Adam

Listwę przysufitową Orac Decor C355 zamontowałem w kuchni. Miałem nadzieję, że nie zmieni koloru, tak jak poprzedni gzyms, który zainstalowałem. Ku mojemu zdziwieniu cały czas utrzymuje swoją barwę i nie blaknie. Aktualnie spełnia moje oczekiwania w stu procentach. Polecam!


Grzesiek

Klasa, elegancja, prostota - tymi słowami można opisać listwę przysufitową C355. Pięknie prezentuje się ona we wnętrzu urządzonym w stylu nowoczesnym. Świetnie współgra z czarnymi meblami. Skutecznie rozjaśnia przestrzeń i sprawia, że wygląda ona wyjątkowo luksusowo. Polecam serdecznie!


Anna

Długo szukałem idealnej listwy przysufitowej do łazienki. Zależało mi na produkcie, który nie zakryje ściany i dobrze zniesie wilgoć. Jakiś czas temu zamówiłem model C355 marki Orac Decor. Sprawdza się on rewelacyjnie! Nie dość, że super się prezentuje, to dodatkowo jest naprawdę odporny na działanie wilgoci. Ponadto w sklepie Efekciarnia można kupić go w dobrej cenie. Polecam!


Wiesław